O nas
Zobacz również:

Szanowni Państwo,
Mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą ofertę współpracy oraz podstawowe informacje na temat naszej firmy.

oferta
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym, pragniemy poinformować, że Kancelarię, którą prowadzimy z powodzeniem od 1999 roku, z każdym rokiem przystosowujemy do specyfiki rynku lokalnego i zewnętrznego. Kancelaria Podatkowa, która w ramach partnerskiej współpracy doradza w różnorakich aspektach prowadzenia biznesu to wartościowy partner każdego przedsiębiorcy.

Kancelaria Podatkowa Kossakowscy spełnia te kryteria świadcząc kompleksowe usługi doradztwa gospodarczego oraz księgowości.
Nasza oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw, których właściciele wolą skupić się na rozwoju własnej firmy, niż na śledzeniu coraz szybciej zmieniających się przepisów podatkowych, i nie tylko.

Współpraca z nami zdejmie z Państwa ciężar „papierkowej roboty”. Zespół fachowców oraz partnerów naszej firmy o wysokich kwalifikacjach i dużej wiedzy, oraz doświadczeniu rynkowym to niezaprzeczalne atuty naszej Kancelarii. Kancelaria Podatkowa Kossakowscy to wieloletnie doświadczenie w kontaktach z urzędami i instytucjami państwowymi, ponieważ niektórzy z nas byli też urzędnikami sektora skarbowego i bankowego. Pozwala nam ono w sposób profesjonalny reprezentować naszych klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i sprawach urzędowych, chroniąc Klientów przed ryzykiem niekorzystnych stanowisk organów podatkowych i innych instytucji.

Z powodzeniem współpracujemy i doradzamy w pozyskaniu od instytucji finansowych kredytów gospodarczych, leasingów, factoringu, barteru, etc.,- współpracujemy z renomowanymi radcami prawnymi i adwokatami (windykacja należności, pozwy, sprawy cywilne, karno-skarbowe, etc.).


Klienci Kancelarii otrzymują przede wszystkim gwarancję rzetelnej i prawidłowej obsługi księgowej, kadrowej i biznesowej. Niezbędne uprawnienia potwierdzone Certyfikatem Ministra Finansów oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej skutecznie zabezpieczają interesy Klientów Kancelarii.
Nasz atut to głównie skuteczne doradztwo, gdyż jesteśmy przekonani, że profesjonalna rachunkowość to tylko pierwszy krok do sukcesu.


Również w ofercie Kancelarii przygotowaliśmy ofertę dla rolników w świetle zmieniających się w tej branży przepisów i opodatkowania (racjonalna gospodarka VAT-em, dotacje branżowe, ubezpieczenia majątku, zasiewów, etc.).


Ponadto Kancelaria od lat specjalizuje się w usługach zabezpieczających prawa autorskie w korespondencji z rozliczeniami podatkowymi działalności literackiej, artystycznej, etc. (muzycy i zespoły, pisarze, inni).
Inne istotne zakresy doradztwa to:

  • procesy restrukturyzacyjne w firmie (związane przede wszystkim z istniejącym i funkcjonującym kryzysem gospodarczym w skali makro i mikro)
  • wycena firm
  • wydatki a koszty w korespondencji z dochodami ze źródeł nieujawnionych, a także szeroki zakres drobnych porad, tj. usługi on-line.

Jesteśmy gotowi pomóc Państwu w realizacji przedsięwzięć biznesowych, przedstawiając unikatowe/nietuzinkowe rozwiązania i wdrażając je z sukcesem.
W zakresie naszych usług świadczymy również pozyskiwanie dotacji i zarządzanie projektami inwestycyjnymi współfinansowanymi z UE, od planowania po koordynację wszystkich działań związanych z analizą możliwości, przygotowaniem wniosku, aż po opracowywanie sprawozdań dla instytucji wdrażającej oraz ich prawidłowe rozliczanie w księgowości.


Przygotowujemy również szczegółową ofertę organizacji biznesu w krajach UE, gdyż jesteśmy już po pierwszym etapie organizacji i realizacji ubezpieczeń firm i pracowników w Anglii,- unikając tym samym kosztownego ubezpieczenia w polskim ZUS. W ramach działalności spółki brytyjskiej LTD, której Kancelaria jest 100% właścicielem prowadzimy agenturę w zakresie możliwości zatrudnienia w UE i prowadzenia własnego biznesu/spółki oraz szeroko pojętego doradztwa gospodarczego.


Kolejne, najbliższe kierunki zainteresowań to – usługi detektywistyczne, komis i wypożyczalnia samochodów, a także szeroko rozumiane usługi rekreacyjno – turystyczne (organizacja polowań dewizowych, survival, traperstwo i inne aktywne formy wypoczynku,- skup i sprzedaż dziczyzny).


Zapraszamy do współpracy, zarazem deklarując 20% zniżkę w prowadzeniu dokumentacji firmy, niż dotychczas Państwo płacicie, ponieważ znając rynek i naszą Konkurencję, pozostajemy w przekonaniu, że teraz ceny za powyższe usługi i tak są zbyt wygórowane.

 

 

Zobacz/pobierz CV


 

powrót do strony głównej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rachunkowość I Doradztwo I Sektor rolny I Biznes w krajach UE I Usługi turystyczno-rekreacyjne I Kierunki zainteresowań kancelarii I Prawa autorskie

Komis i wypożyczalnia samochodów I Kasacje i odwołania skarbowe I Tłumaczenia I Usługi detektywistyczne I Pomoc on-line

logostopa